Google AdWords


Pritraukite daugiau klientų naudodami „Google AdWords“

Pateikite savo skelbimą potencialiems klientams tinkamu metu ir tinkamoje vietoje.

Juk mano skelbimai jau rodomi „Google“?

Dabartiniai klientai tikriausiai ieško Jūsų įmonės pagal pavadinimą, todėl Jus gali lengvai rasti paieškos rezultatuose. Tačiau potencialūs klientai dažniau ieško pagal temą, vietą, paslaugą, parduodamo produkto pavadinimą, paslaugos pavadinimą, todėl mažesnė tikimybė, kad ir Jūs būsite rodomi.

Kaip veikia „Google“ skelbimas?

Tiesiog susisiekite su mumis ir mes sukursime reklaminę kampaniją, pagal Jūsų individualų užsakymą.

Skamba puikiai, bet kiek tai kainuoja?

Tai priklauso nuo Jūsų. Mokate tik kam nors spustelėjus skelbimą, norint gauti daugiau informacijos. Tiesiog nustatykite tinkamą biudžetą ir koreguokite jį pagal rezultatus.

Jei norite sužinoti daugiau, skambinkite +37065514049

Google AdWords galimybių dėka, galime pasiūlyti pasiekti savo klientą būtent tada, kai potencialus pirkėjas jau apsisprendęs pirkti ir ieškos Jūsų teikiamų paslaugų ar prekių. Taigi, būtent tuomet Jūsų prekių ar paslaugų reklama bus parodyta tiems kas ieško atitinkamo turinio.

Tai galimybė pasiekti būtent tą klientą, kuris svarbus Jūsų verslui. Daugiau kaip 70 % Lietuvos gyventojų naudojasi internetu. 90 % Lietuvos gyventojų paiešką internete vykdo naudodamiesi Google paieškos sistema.

Google AdWords reklaminę kampaniją bet kada galima sustabdyti ar pakreipti kita linkme, priklausomai nuo esamos situacijos rinkoje, ar galbūt dėl to, kad prekės buvo sėkmingai parduotos ir jų jau nebeliko sandėlyje.